0
0

Бензиновий генератор Konner&Sohnen Basic KSB 2800A

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Konner&Sohnen
  • Код товару: 4928
  • Наявність: Є в наявності
8 990 грн.
Знайшли дешевше?
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Basic KSB 2800A

ФІРМОВІ ДВИГУНИ

Для торгової марки K&S Basic спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні і багаторівневі тести. Фірмові двигуни КS надійні, зносостійкі та економічні.

Однофазний генератор Konner&Sohnen BASIC 2800A відкритого типу побудований на основі 1-циліндрового 4-тактного двигуна внутрішнього згоряння з повітряним охолодженням об'ємом 196 кубічних сантиметрів і потужністю 6.5 к.с. Максимальна вихідна потужність, яку здатний видати генератор, становить 2.8 кВт, номінальна потужність 2.5 кВт. Генератор обладнаний двома стандартними розетками 220В 16А. Також на передній панелі розташований вихід 12В постійного струму. Вбудований вольтметр показує поточне значення напруги. Місткий 15-літровий паливний бак забезпечує тривалу та безперервну роботу. Так, на 50% навантаження та повній заправці час безперервної роботи генератора становить 12 годин. Генератор оснащений системою легкого ручного старту та вбудованою системою стабілізації напруги AVR (Automatic Voltage Regulator).

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A
Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

НАДІЙНІ ФІРМОВІ ДВИГУНИ

Генератори електроенергії комплектуються фірмовими 4-тактними бензиновими двигунами Könner & Söhnen з одним робочим циліндром. Фірмові двигуни від K&S мають високий ступінь надійності та збільшену зносостійкість. Безпосередньо перед інтеграцією кожного двигуна в генераторну установку, він проходить багатогодинні тести та перевірки в робочому стані, в процесі яких відсівається можливий шлюб, щоб зрештою отримати високоякісний продукт. Тому при правильній експлуатації та своєчасному технічному обслуговуванні двигун без проблем прослужить довгі роки. Також слід зазначити, що двигуни Könner & Söhnen відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності та екологічності.

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ

Кожен двигун Könner & Söhnen перед встановленням на готові продукти проходить багатогодинне тестування, обкатування та відбраковування. Після цього двигуну надається індивідуальний серійний номер, який методом лазерного гравіювання фіксується на його корпусі, а всі параметри тестування заносяться до спеціальної бази даних. Цей додатковий процес дозволяє набагато краще контролювати якість виробництва та подальшого сервісного обслуговування, т.к. все сервісні роботи чи ремонт двигуна також ідентифікуються по серійному і заносяться у загальну базу.

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

ЛЕГКА І ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТУ

Система полегшеного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Ця модель комплектується ручним стартером. Для запуску двигуна користувачеві необхідно увімкнути запалення на панелі керування приладу та різко потягнути ручку стартера, до упору витягнувши стартерний шнур. Шнур, намотаний на шків, який з'єднаний з валом двигуна, при розмотуванні призводить його до обертального руху, тим самим здійснюючи запуск. Завдяки використанню сучасної системи запалення двигун починає працювати практично відразу, не вимагаючи витрат великої кількості часу та сил.

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ

Генератори Könner & Söhnen оснащені зручною ергономічною панеллю управління, яка дозволяє легко керувати всіма процесами під час роботи пристрою та не потребує додаткових навичок. Усі елементи управління (важелі, перемикачі, контактори тощо) підписані та інтуїтивно зрозумілі. Аналоговий вольтметр показує значення вихідної напруги зараз.

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРАЖУВАННЯ AVR

Генератори Könner & Söhnen BASIC оснащені інтелектуальною системою стабілізації напруги AVR (Automatic Voltage Regulator). Вона дозволяє утримувати вихідну напругу генератора на постійній величині та відповідає за якість вихідного сигналу. До генераторів Könner & Söhnen BASIC можна підключати прилади, чутливі до перепадів напруги, абсолютно не переживаючи за їх збереження. Не потрібно використовувати додаткові громіздкі, а зачату дуже дорогі пристрої стабілізації. Таким чином, генератори Könner & Söhnen BASIC є повноцінним альтернативним джерелом електричної енергії, і можуть замінювати центральне електропостачання на досить тривалий період часу.

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА

Процес роботи двигуна зазвичай супроводжується значними вібраціями. Щоб мінімізувати передачу цих вібрацій від двигуна безпосередньо на сталеву раму, продукти торгової марки Könner & Söhnen використовують ефективну антивібраційну систему. Її принцип полягає в тому, що робочий агрегат продукту кріпиться до рами не жорстко, а за допомогою спеціальних гумових демпферів, які поглинають більшу частину вібрацій двигуна. Таким чином, рама виробу, що знаходиться в робочому стані, практично не вібрує і може нерухомо стояти на будь-якій горизонтальній поверхні.

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

АЛЮМІНІЄВА ОБМОТКА АЛЬТЕРНАТОРА

Одним із основних елементів генератора електричної енергії є альтернатор. Цей вузол служить для перетворення механічної енергії, яку виробляє двигун безпосередньо в електричну енергію. Для запобігання втратам енергії в процесі перетворення, а також для запобігання перегріву при роботі, генератори торгової марки Könner & Söhnen комплектуються альтернаторами, виготовленими за спеціальною технологією з дотриманням усіх необхідних стандартів. У даній моделі генератора використовується альтернатор з алюмінієвою обмоткою, що дозволяє знизити вартість пристрою загалом, без суттєвих втрат у продуктивності.

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ

У комплект постачання генераторів від торгової марки Konner&Sohnen BASIC додатково входить набір аксесуарів, які обов'язково стануть у нагоді в процесі експлуатації пристрою.
До моделі Konner&Sohnen BASIC KSB 2800A додатково додаються:
- дві вилки для силової розетки 230В, 16А;
- Свічковий ключ.

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

СТАЛЬНИЙ ПАЛИВНИЙ БАК

Продукти торгової марки Könner & Söhnen оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру. Баки виготовляються з високоякісної вуглецевої сталі та покриваються спеціальним антикорозійним покриттям. Для кожного пристрою спеціально розраховується ємність паливного бака, щоб забезпечити найбільш тривалий час роботи без дозаправки, але при цьому враховуються співвідношення всіх характеристик продукту та його загальна ергономіка. Також у паливний бак інтегрується індикатор рівня палива, щоб користувач завжди був у курсі, на який час роботи він може розраховувати до наступної дозаправки.

Бензиновий генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800A

МОЖЛИВІСТЬ АДАПТАЦІЇ ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ

У цьому продукті торгової марки Könner & Söhnen є можливість адаптації газобалонного обладнання (ГБО). ГБО має низку незаперечних переваг. Назвемо деякі з них.
- Можливість роботи пристрою на двох видах палива (бензин та газ). Це робить вас більш вільним під час експлуатації агрегату. Якщо, наприклад, у процесі роботи пристрою закінчується газ, ви без проблем зможете продовжити роботу вже на бензині.
- Істотна економія. Ціна газу приблизно вдвічі нижча, ніж бензину, при цьому в однакових умовах витрата газу вища лише на 10-15% порівняно з бензином.
- Екологічність. Викид шкідливих речовин у навколишнє середовище під час роботи двигуна внутрішнього згоряння газу значно нижче, ніж в цього двигуна під час роботи на бензині.

 

загальні характеристики
Виробник Konner&Sohnen
Серія Basic
Вид  бензиновий, 1-фазний
Потужність  активна – 2500 Вт, максимальна – 2800 Вт, сила струму – 10.87 А
Запуск  ручний
Двигун  Konner & Sohnen, 196 куб.см, 4-тактний
Генератор  синхронний, мідна обмотка, клас захисту IP23
Час роботи, паливо  безперервний - 12 год, марка бензину - АІ-95
Пристрій та обладнання
Місткість паливного бака  15 л
Розетки та виходи 2х 220 В, 12 В (постійний)
Інше
Вага  43 кг
Розміри (ШхГхВ) 445x605x450 мм

Бензиновий генератор Konner&Sohnen Basic KSB 2800A

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.